Forum Polska Partia Internetowa  prwdziwa partia  polityczna - dołącz Strona Główna


Polska Partia Internetowa prwdziwa partia polityczna - dołącz
Polska Partia Internetowa - Forum - dołącz do prawdziwej partii !
Odpowiedz do tematu
Geje, lesbijki i ich prawa...
Serfer
Administrator


Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdańsk

Czy Nasza Polska ma ułatwiać homoseksualistom życie w społeczeństwie? Jak daleko posuniemy się w respektowaniu praw gejów i lesbijek? Małżeństwa, adopcje dzieci, akceptacja społeczna czy może tłumienie ognia w zarodku i ostra krytyka?


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Serfer dnia Nie 19:47, 22 Mar 2009, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
inżynierDołączył: 20 Mar 2009
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Przemyśl

dobry temat GRATULUJE

osobiście uważam ze adopcja u gejów czy lezbijek nie wchodzi w grę!!!!!!

ale jeśli chodzi o inne sprawy to uważam ze powinni żyć tak jak każdy inny człowiek, oni w niczym nie są gorsi od reszty społeczeństwa, zauważcie iż bardzo często są to ludzie bardzo dobrze wykształceni, pnący się po szczeblach kariery, zadbani, inteligentni. W obecnej chwili dowiadujemy się o coraz większej ilości homoseksualistów w życiu publicznym!!! a to ze przyznają się do swojej orientacji seksualnej czy to źle??? czy przez to są gorsi od innych??? czy to powód żeby ich zlinczować i odrzucić?? uważam że NIE!!!! należny dać im możliwość normalnego życia, takiego jak sami sobie wybrali i jakie chcą mieć, jeśli chcą ślubów to niech je maj!! dlaczego nie??? oni też mają prawo do zalegalizowania związku i wszystkiego co za tym idzie zgodnie z prawem.... kurcze mógłbym wyliczać w nieskończoność ale .... możne ktoś coś ciekawego napisze to będę się do tego odnosił...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Sir DusiolDołączył: 20 Mar 2009
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: 3miasto

na bezludnej wyspie i bez dostępu do świeżej wody....żeby nie mogli się umyć ...tfeeee


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
inżynierDołączył: 20 Mar 2009
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Przemyśl

bardzo mądre słowa tak właśnie przejawia sie polska tolerancja wobec innych ludzi,

proponuje jeszcze otworzyć ponownie obozy koncentracyjne i wszystkich obcokrajowców innowierców i kolorowych razem z gejami i lesbijkami do niech wpakować i przeprowadzić eksterminację!!!!!!!!!


myślę że wówczas wasze sumienia się uspokoją i będziecie mogli uważać sie za naprawdę prawych i dobrych obywateli tego Narodu

brawo brawo oby tak dalej!!!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Peppin
Gośćwidzę ciekawy temat, w pełni Was popieram!
Re:
Wolak
GośćWidzicie, że już dyskusja sprowadza się do TAK i NIE. Trzeba pamiętać, że nie wszystko jest czarne lub białe. Mianowicie ktoś może powiedzieć, że każdy powinien móc robić co chce. Mówicie, że geje i lesbijki powinni móc się pobierać. Pamiętajmy jednak, że są pewne granice. Teraz mówimy niech się żenią z osobami tej samej płci, no dobra a jeżeli ja chciałbym się ożenić z moim psem? Dlaczego ten przykład ma być nie odpowiedni? Przecież to kolejny "zakaz". Pomyślmy przecież małżeństwo naturalnie jest związkiem mężczyzny i kobiety. A homoseksualiści są pewną grupą, która odbiega od normy, ale tak jest w każdej dziedzinie, jak się mówi wyjątek potwierdza regułę. Ludzie homo powinni mieć takie same prawa i tyle, a więc np. prawo do poślubienia osoby o przeciwnej płci. Inaczej sprawa ma się z konkubinatami, to jest dobry pomysł, bo oczywistym jest, że ci ludzie będą żyć razem, a więc niech mogą po sobie dziedziczyć na przykład.
FallenDołączył: 17 Lut 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Tu raczej nie chodzi o ślub z psem...
Para homoseksualna jeśli chce, powinna mieć możliwość wspólnego rozliczania się z podatków, prawa dziedziczenia majątku itp

Czytałem że w chinach facet ożenił się w... postacią z gry komputerowej (która jest całkowicie, tylko i wyłącznie wirtualna)... więc dlaczego wolny człowiek nie może z innym człowiekiem??

A co do adopcji, stanowcze NIE


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Fallen dnia Śro 0:36, 17 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Wolak
GośćJa ogólnie jestem przeciw małżeństwom państwowym. Niech każdy robi jak chce. A kwestie podatków itd, to przecież nikt nie zakazuje dwóm facetom założyć spółki cywilno-prawnej pt. "Małżeństwo Wiśniewskiego z Malinowskim". Dzięki temu majątek dziedziczony jest od razu, bo po śmierci zostaje w spółce.

Co do partii, obecnie zainteresowałem się partią WiP. Ma bardzo dobre rozwiązania wolnościowe.

partiawip.pl

PS Co do konkubinatów co pisałem wcześniej, to teraz zmieniłem zdanie.
GEJE I LESBIJKI
Hektor
GośćNiech sobie zyja lecz niech sie nie odnosza z tym na ulicy, Naukowcy juz dawno potwierdzili ze jest to choroba która potrafi przechodzic na dzieci wiec jesli dzieci uznaja za normalne calowanie sie dwoch facetow na paradzie europride to takie dziecko wróci do szkoły i bedzie robic to samo. Dodam jeszcze że jest to wyleczalne na zachodzie lecz zaden homo nie chce podac sie takim badaniom gdyz wmawiaja sobie ze to jest ich wybor.
FallenDołączył: 17 Lut 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), działająca na szczeblu międzynarodowym w ramach ONZ i skupiająca 193 kraje członkowskie, wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych. Stwierdziła również, iż żadna orientacja seksualna (w tym homoseksualna) nie powinna być przez nikogo traktowana jako zaburzenie.

Środowiska naukowe przeczą obiegowym opiniom, stwierdzając, że homoseksualność nie jest chorobą czy zaburzeniem psychicznym. Wszelkie próby repatologizacji homoseksualności traktowane są przez te środowiska jako przejaw antyspołecznych uprzedzeń i dyskryminacji. Jednocześnie psychoanalitycy podkreślają szkodliwość postaw homofobicznych na społeczne funkcjonowanie mniejszości seksualnych:


„Homoseksualna orientacja nie może być uznawana za przejaw niepełnego rozwoju osobowości lub psychopatologii. Jak każde uprzedzenie społeczne, uprzedzenie wobec homoseksualności wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne, przyczyniając się do trwałego poczucia naznaczenia i głębokiego samokrytycyzmu u osób zorientowanych homoseksualnie poprzez uwewnętrznienie tego uprzedzenia. ”

Tyle mam do powiedzenia ludziom którzy mają wąskie spektrum widzenia świata.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Redaktor1966Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 44
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

Umysły normalne domagają się normalności, a nienormalne nienormalności...
GŁÓWNYM PROBLEMEM LUDZKOŚCI, i to od zarania dziejów, JEST AWERSJA* DO, bezpośrednio, pośrednio, USUWANIA OSOBNIKÓW, ICH GENÓW*, PSYCHOPATYCZNYCH, DEBILNYCH, CHORYCH, ZARAŻAJĄCYCH, UPOŚLEDZONYCH, UŁOMNYCH, BRZYDKICH; DESTRUKCYJNYCH, BEZPOŚREDNIO, POŚREDNIO SZKODLIWYCH, STĄD TO ONI, bezpośrednio, pośrednio, świadomie, nieświadomie, w sposób uświadomiony, nieuświadomiony, jawnie, niejawnie, NISZCZENIEM, ELIMINOWANIEM POZOSTAŁYCH SIĘ ZAJMOWALI I ZAJMUJĄ...
Stąd tak powszechna jest psychopatia, debilstwo; manipulowanie, ogłupianie, stresowanie, nękanie, dręczenie; uszkadzanie psychiki, wypaczanie umysłów, demoralizowanie, degenerowanie, wykorzystywanie; uszkadzanie genów; stąd jest tylu przestępców, kreatur, nałogowców; degeneratów, ludzi chorych, głupich, brzydkich, ma mse prokreacyjna i do pełnienia ważnych stanowisk selekcja negatywna; postępuje się absurdalnie, na odwrót; realizuje utopie; stąd ma mse szkodzenie, pogrążanie, niszczenie, zagłada, a więc jest tyle problemów, są takie straty!!! A w efekcie jest tyle cierpienia, nieszczęść, tragedii, potworności, plag, wojen długów, biedy!!!
Więc, biorąc pod uwagę tego skutki i pozytywną alternatywę, czy to jest mądre, dobre, dalekowzroczne...
* Wcześniej zawdzięczaliśmy ją katolickiej org. religijnej, ostatnio jeszcze z powodu skojarzeń z Hitlerem, Stalinem...
* Więc te geny są, w najprzeróżniejszych kombinacjach, stężeniach, wymieszane, krążą w naszej populacji (znaczna część nawet skrajnie chorych psychicznie, fizycznie uprawia seks (część nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, o tym nie wie...)... Trzeba też dodać, że największą część zoofilii, kaprofilii, nekrofilii również stanowią osobniki upośledzone psychicznie, niedorozwinięte, chore umysłowo, upośledzone, chore fizycznie, brzydkie, debilne, a część z nich uprawia seks także z ludźmi, i w inny sposób również wprowadzają odzwierzęce choroby do naszej populacji! Zarażają też zarazkami (już...) typowo odludzkimi, w tym wenerycznymi! Również największą część nikotynowych, alkoholowych, narkotykowych, żywieniowych, lekowych itp., m.in. uszkadzających geny degeneratów, w tym zarażających tym innych, stanowią takie właśnie osobniki)!
PS
Osobniki za to współodpowiedzialne uchodzą za »dobroczyńców«... A domagający się tego zakończenia nazywa się: „faszystami, ludobójcami (Hitler, Stalin*)”... Czyli, jak zwykle, na odwrót...
* Przecież Hitlera, Stalina i inne kreatury i ich popleczników zawdzięczamy właśnie m.in. „dobroczyńcom”, czyli jest to m.in. efekt braku pozytywnej selekcji do prokreacji, skutki nie usuwania osobników, ich genów, chorych, patologicznych, a więc degenerowania naszej populacji...; wszechstronnego pogrążania nas!


WSZYSTKO MA NA NAS WPŁYW, PROGRAMUJE UMYSŁ, WPŁYWA NA GENY, KSZTAŁTUJE

Każdy chce, by to grupa przez niego reprezentowana była najliczniejsza.
Np.:
utopiści | racjonaliści
debile | intelektualiści
osoby religijnie zatrute | ateiści
nikotynowi, alkoholowi, narkotykowi degeneraci | dbający o zdrowie abstynenci
osoby o uszkodzonej psychice, wypaczonym umyśle, zdemoralizowane | osoby zdrowe, normalne, etyczne
osobniki zdemoralizowane, zdegenerowane, szkodliwe | osoby etyczne, wartościowe, pożyteczne

Pytanie więc brzmi: kto jest, a kto powinien być aktywny (jakie grupy się powiększają); jakie grupy powinny maleć, a jakie rosnąć...; mamy rozwój korzystnych cech i z tego korzyści, czy następuje regres, a więc ponosimy straty...

To, że coś jest powszechne, nie oznacza że jest także dobre, mądre, słuszne; warte naśladowania, rozpowszechniania.
Jeśli powołujesz się na czegoś powszechność, tzn. że, nie zastanawiając się, a więc nie rozumiejąc, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, tylko naśladujesz, ulegasz instynktowi stadnemu.

Zanim zezwolisz na wypaczanie Cię...
DO DEGENERATÓW
Proszę się zastanowić.
Ile osób na początku: truło się alkoholem, nikotyną, narkotykami, niezdrową żywnością (bo »mieli prawo, ich sprawa, wolność, demokracja«) – kilku, a obecnie miliardy ludzi jest wolnych od wolności od nałogu, zdrowia, pieniędzy, setki mln od życia...
Na początku była bezmyślność, głupota kilku ludzi, teraz ma mse świadome postępowanie, a więc skurwysyństwo, psychopatia, a w wyniku tego cierpienia, tragedia setek milionów, i to z waszym udziałem, za waszą sprawą, a dotyczy to nikotynizmu, narkomani, alkoholizmu, lekomani, niezdrowego, szkodliwego odżywiania się, trybu życia!

KTOŚ TOBIE ZROBIŁ KRZYWDĘ, -SZKODZISZ SOBIE, ROBI TO TEŻ WIELU INNYCH, WIĘC UWAŻASZ ŻE SZKODZENIE INNYM JEST SŁUSZNYM ELEMENTEM TEGO PROCEDERU, STĄD TRZEBA DOPROWADZIĆ ICH PSYCHIKĘ, UMYSŁ DO »ODPOWIEDNIEGO« STANU (w tym chcesz by twoje postępowanie było akceptowane, stąd powszechne (nie chcesz też okazywać się psychopatą/ką, debilem/ką; kreaturą, a duża grupa aktywnych »działaczy«, otoczenie składające się z ludzi okaleczonych psychicznie, o wypaczonych umysłach zapewnia akceptację, a przynajmniej bierność))...; NIE ROZUMIESZ NAWET ELEMENTARNYCH SPRAW, NIE POTRAFISZ SKUPIĆ SWOJEJ UWAGI, WIĘC CHCESZ BY INNI TAKŻE NIE BYLI WSTANIE...; JESTEŚ CHORY, WIĘC CHCESZ BY INNI TAKŻE BYLI CHORZY...; JESTES UZALEŻNIONY, WIĘC CHCESZ BY INNI TAKŻE BYLI UZALEŻNIENI…; CIERPISZ, WIĘC UWAŻASZ, ŻE CIERPIENIE INNYCH JEST SŁUSZNE (poza tym to ma być odwet za twoje błędy, szkody wywołane przez innych. Więc co sam/a zaznałeś/aś przekazujesz dalej)(powstaje efekt lawiny!)…
Szkodzisz sobie, masz uszkodzoną psychikę, wypaczony, zdemoralizowany umysł, więc uważasz, że masz rację, postępujesz słusznie (przecież miliony innych jest w podobnym stanie, też tak postępuje), a więc chcesz by inni także znaleźli się w takim, słusznym, bo powszechnym, stanie... A poza tym dlaczego mają być w lepszym... Masz więc i psychopatyczny umysł! Broniących się przed „prawidłowym” postępowaniem, stanem uważasz za nienormalnych... Jesteś więc i debilem/ką! Wmawiasz, uważasz, że to broniące się przed skutkami twojego postępowania twoje ofiary są winne, czyli że jest na odwrót... Jesteś więc też utopistą/ką! Reasumując – jesteś chory/a fizycznie, psychicznie, masz anormalny umysł, jesteś kanalią; szkodliwy/a, niebezpieczny/a!!

Ktoś ciebie truł nikotyną, przekazem z radia, telewizji, religijnymi tekstami, jazgotem muzycznym, wydawanymi, powodowanym dźwiękami; stresował, ogłupiał; więc masz uszkodzoną psychikę, wypaczony, zdemoralizowany umysł, obniżony iloraz inteligencji; potencjał, w tym genetyczny, więc teraz ty trujesz innych (powstaje efekt lawiny!)...
ZANIM COŚ ZROBISZ, W TYM POWIESZ, NAJPIERW ZASTANÓW SIĘ CZY NIE JEST NA ODWRÓT…
Bo może zamiast twojego „prawa” do szkodzenia jest prawo chroniące przed przymuszaniem, szkodzeniem; prawo do nie tracenia czasu, prawo do nie myślenia o rzeczach niepożądanych, szkodliwych, prawo do wolności od stresu; prawo do dobrego samopoczucia, prawo do zachowania właściwego sobie poziomu inteligencji, prawo do zachowania zdrowia psychicznego, fizycznego (a więc m.in. do niesłuchania rzeczy niepożądanych, szkodliwych, nie wdychania śmierdzącej trucizny); prawo do nie uszkadzania psychiki, nie wypaczania umysłu, nie demoralizowania; prawo do, mimowolnego (przecież ty temu uległeś/aś...), nie naśladowania szkodliwego postępowania; prawo do zachowania swoich walorów; prawo do zachowania swojego potencjału, prawo do życia, w tym w normalnym, zdrowym, zamożnym, szczęśliwym społeczeństwie (m.in. nie obarczanym skutkami działań psychopatów, debili; kanalii, degeneratów)!
Jest też nieformalne prawo wzajemności, tzn. ja nie szkodzę tobie, to ty odwzajemnij się tym samym. Ty szkodzisz mi, no to ja mam prawo zaszkodzić, tak się bronić, tobie (wg zasady: najpierw jest przyczyna...).
Więc może okazać się, że to nie inni są: „głupi, nienormalni, chorzy, jeb..., pier..., poj..., powinni się leczyć” itp., itd...
PS
A jeśli ciebie nie obchodzi, że komuś szkodzisz, to kogoś może nie obchodzić, że ciebie to nie obchodzi (i kto będzie miał rację)...

JESTEŚ NAŚLADOWCĄ, UCZNIEM, -PRZYKŁADEM, WZORCEM
Zdolność do wykształcenia, wyrobienia, osiągnięcia pozytywnych cech na postawie własnej dedukcji to rzadka cecha, stąd obowiązkiem każdego członka społeczeństwa jest, pośrednio, bezpośrednio, dawanie, wskazywanie pozytywnych wzorców (np. nikotynizm, narkomania, alkoholizm, trucie szkodliwą żywnością, fanatyzm religijny, chamstwo, krótkowzroczność, egoizm, nieprzejmowanie nikim ani niczym, są naśladowane, przekazywane kolejnym pokoleniom (w tym utrwalane w genach)).

Wszystko co robimy, co wdychamy, spożywamy, zażywamy, w tym tzw. leki, trucizny, np. nikotynę, narkotyki, alkohol, na co wystawiamy swój organizm, co świadomie, nieświadomie odbieramy, przeżywamy, na czym skupiamy uwagę, o czym myślimy, co analizujemy, jak rozumiemy, z kim się zadajemy, czym się zajmujemy, jaki tryb życia prowadzimy, w tym czy się intelektualnie, psychicznie, etycznie rozwijamy czy też degenerujemy, jak, z kim uprawiamy seks, płodzimy potomstwo, wpływa m.in. na nasze samopoczucie, zdrowie psychiczne, fizyczne (są choroby psychosomatyczne, czyli fizyczne o podłożu psychicznym), inteligencję, nasze, naszego potomstwa, innych geny; potencjał; sytuację otoczenia, społeczeństwa, innych istnień, przyszłych pokoleń. Wpływ ten może być negatywny bądź pozytywny.
PS
Jeśli np.:
- wystawiamy się, innych na ekspozycję przekazu z radia, telewizji (- w obecnej postaci...), głośników w sklepach, przekaz psychopatycznych, debilnych, obłąkanych osobników zajmujących się powtarzaniem, bełkotaniem, nawoływaniem np. pod pretekstem zajmowania się handlowaniem, szerzeniem jedynie słusznej religijności, ustrojowej ideologii; tzw. reklam, bełkotu, powtarzactwa, utopii;
- wystawiamy się, innych na ekspozycję uzależniającej trucizny nikotynowej, zezwalamy na eksponowanie przy nas, innych nikotynizmu, alkoholizmu, narkomanii, niezdrowego odżywiania się, w tym obżarstwa, trybu życia; degeneractwa,
- akceptujemy, zezwalamy, biernie, czynnie wspieramy płodzenie, rodzenie, utrzymywanie przy życiu chorych, upośledzonych dzieci,
czyli zezwalamy na uszkadzanie psychiki, wypaczanie umysłu, ogłupianie, trucie, skażanie, w tym podczas produkcji trucizn, takimi śmieciami; demoralizowanie; degenerowanie; szkodzenie, pogrążanie, to takie postępowanie, tego skutki będą, w wyniku naśladownictwa, zarażania tym, demoralizacji, powielane, się rozprzestrzeniać, więc wszyscy będą ponosić tego, bezpośrednio, pośrednio, negatywne konsekwencje (powstaje efekt lawiny!).


Nie chodzi oto co można robić, tylko jak powinno się postępować.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Czy to ma być seksowna Paria?
JaszekDołączył: 28 Paź 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Staszów

Geje itp. to ciekawy temat czy tej Partii dylemat? Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
wisla40Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Takie potezne dywagacje,a sprawa jest banalnie prosta.Nie powinno nikogo interesowac co dorosli robia w sypialni.Oczywiscie homoseksualisci powinni miec prawo do wspolnego majatku ,et cetera ale nie do malzenstwa nie do adopci ./i tak jak powiedzalem wczesniej nie moja sprawa co ludzie robia w sypialni ale na ulice prosze mi z tym nie wychodzic.i to by bylo na tyle.Wiktor


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
AndyDołączył: 16 Lis 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Prawa i obowiązki- jak wszyscy. Dokładnie tak.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Geje, lesbijki i ich prawa...
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu