Forum Polska Partia Internetowa  prwdziwa partia  polityczna - dołącz Strona Główna


Polska Partia Internetowa prwdziwa partia polityczna - dołącz
Polska Partia Internetowa - Forum - dołącz do prawdziwej partii !
Odpowiedz do tematu
Partia narodu polskiego
PNP
GośćDo byłych członków pierwszej "S" !
Do Narodu Polskiego !
Do Młodego Pokolenia Polaków !

Koleżanki i koledzy !
Rodacy!
Sprawy nasze nie zostały dokończone, przerwał je stan wojny wydany przez komunistycznych pachołków Moskwy.
Zostaliśmy internowani, skazani wyrokami przez reżim. Część z nas wyjechała poza granice, gdzie nadal
w jakiś tam sposób prowadzi działalność by Polska Polską byla , by naród polski byl w niej gospodarzem
a nie ci co nie maja narodowości polskiej a nazwiska pozmieniane na polskie.
Część członków z przywódca "S" L. Walesa jak i zydoKORowskimi doradcami poszła na układy z mordercami
synów narodu polskiego, gdzie w Magdalence przy "okraglym stole biesiadnym" zdradzono nas, zdradzono
naród polski, zdradzono Polskę. Tam ustalono podział władzy z komuchami, to tam im obiecano
bezkarność i nietykalność za zbrodnie na Narodzie, tam zadeklarowano powołanie nowej "S" z nowym
statutem by mieć nad nią całkowitą kontrole.
Lata od przemian w 1989 pokazały ze wprowadzono anty polska i anty narodowa politykę wyniszczenia gospodarki
narodowej jak i społeczeństwa .Nastąpiła złodziejska prywatyzacja, degeneracja społeczeństwa, bezrobocie,
ubóstwo jak i rzesze bezdomnych.
Nie tego my chcieliśmy!
Nie o taka Polskę wałczyliśmy !
Niestety władcy czuja sie bezkarni nie liczą sie z niczym i z nikim, robią to co im poleci machina żydomasońską .
Wzywamy was stańmy z powrotem w szeregu dokończmy dzieło rozpoczęte w 1980 roku, to sie chyba należy temu
wyzyskiwanemu i poniewieranemu Narodowi Polskiemu i naszej Ojczyźnie !
Niech ten płomień sierpnia 1980 w roku znów rozpali serca Narodu do przywrócenia godności i godziwej egzystencji !

Grupa Inicjatywna
Partii Narodu Polskiego

//partianarodupolskiego.pl.tl
[link widoczny dla zalogowanych]
wagerDołączył: 08 Lis 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Pięknie napisane, prawdziwie i porywajaco. Jestem ZA i POPIERAM.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
DO PNP
daromo
GośćSzanowni Panstwo,
Wartosci przytoczone przez PNP sa bardzo nietrafione, delikatnie ujmujac.
Rozumiem, ze PNP chcialaby by Polacy w latach 80 wyszli na ulice z bronia i odbili z rak PRL i ZSSR Polske, tworzac nowy lad. Dla PNP nie liczy sie zycie czlowieka bo krew przelana dla narodu jest wazniejsza od krzywd ludzkich i degradacji spoleczenstwa wyolanej wojna domowa? Nalezy zadac pytanie czy układy były złe skoro cel, czyli wyzolenie sie z komunizmu zostal osiagniety bardzo niewielkim kosztem, krwi i zycia ludzkiego. Tak naprawde to tamta Solidarnosc pokazala calemu swiatu jak bez wyciagania broni i mordowania sie na wzajem osiagnac wolnosc.
Juz raz w imie wyzszych celow Polacy niesieni hasłami ludzi takich jak tych co tworza PNP oddawali swoje zycie i szczescie by pokazac Stalinowi ze "to my tu rzadzimy". I nic mu nie pokazali!
Powstanie Warszawszkie pociagnelo tysiace ofiar, dzieci, kobiet i mezczyzn, ktorzy mogli stanowic sile Narodu Polskiego po upadku III Rzeszy, ktora i tak juz musiała upasc. Slepota tworcow Powstania, nie ujmujac im patryiotyzmu, doprowadzila do degradacji polskiej inteligencji, a koszty tego dzialania ponosimy do dzisiaj. Jedyna pozostaloscia po Powstaniu jest pomnik malego powstanca symbolizujacy to jak Polacy wkladali swoim dziecoom bron w rece i wysylali je na smierc. Prawie jak w wojnach afrykanskich.

Dla mnie najwazniejsze jest zycie, kazdego czlowieka. I jesli juz trzeba go oddac to nalezy otworzyc szeroko oczy, rozejrzec sie tak aby poswiecenie nie poszlo na marne, jak to było w czasie PW. Nalezy najpierw szukac rozwiazan bezkrwawych, bo idea nie umrze dopoki nie umra ludzie ktorzy w nia wierza. Wyjscie na ulice z bronia, wiedzac jak silny jest przeciwnik jest wyrazem bezradnosci i glupoty, albo zdrady majacej na celu wyrznac idee wolnosci.

Jednym z glownych celow rzadu w demokratycznym kraju, powinno byc zachowanie ciaglosci narodu i jego wzbogacanie, a nie jego wyniszczenie kosztem utrzymania wladzy. DLatego wszystkie postulaty PNP sa mi obce, a "zydomasonskie" sformułowanie swiadczy tylko o glebokim fantatyzmie, zmierzajacym w kierunku usprawiedliwania mordu na wielu ludziach.

Przepraszam , ze pisze bez polskich litrek.
wagerDołączył: 08 Lis 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Obecne praktyki w zakresie wydawania pozwoleń na broń palną stosowane przez policję łamią zasadę nieuznaniowości co prowadzi do patologii.Ponadto becna ustawa właśnie taką furtke zostawiała policji.W konsekwencji szanse na uzyskanie pozwolenia na broń palną w praktyce oznaczają 1 promil. Kto nie spróbował tego ten nie wie ,że pozwolenie dostaje sie tylko po znajomości!!!, albo trzeba być politykiem lub przynajmniej raz ujść z życiem z zamachu na swoje życie a groźby takie nadal powinny być realne i stale powtarzane. Osobiście uważam ,ze pozwolenie powinno być obligatoryjne wydawane obywatelom niekaranym, zdrowym psychicznie, mającym ukończone 18 lat i które złożą takowy wniosek .
Obecnie Polska w europie jest na ostatniom miejscu w ilosci broni palnej na 1000 mieszkańców ( Polska 4,1 szt./1000 obywateli, Czechy 30,3 szt./1000 , Niemcy 40 szt./1000). Sytuacja taka służy rozwojowi nielegalnemu rynkowmi handlu bronią , sprzyja korupcji przy wydawaniu pozwoleń na broń, ogranicza swobody obywatelskie, obniża umiejetnosci strzeleckie obywateli, zwiększa przestępczość ( w krajach gdzie ilość legalnej broni jest wieksza to przestepczośc maleje - paradoks?? nie )Należy również dodać, że ta obłąkana reglamentacja na broń palną w praktyce paraliżuje strzelectwo sportowe w Polsce i pasje kolekcjonerskie wielu wartościowych ludzi. Wracając na chwile do kwestii spadku przestepczości w przypadku zwiekszenia stanu uzbrojenia Polaków w legalna broń dodam , że mechanizm taki zaobserwowano w wielu krajach, w których praworzadni obywatele majacy legalna broń palną skutecznie zniechecaja przestepców ( którzy i tak maja broń nielegalnie bo mają w "serdecznym poważaniu" prawo ).Samo pasywne posiadanie broni zniecheca napastnika i tak według danych z USA : jezeli ilosc legalnej broni wzrośnie o 2 % to przestepczość maleje o 0,2 % a to w sytuacji gdzie w Polsce jest na 1000 obywateli 4,1 sztuki broni a w Niemczech 40 to taka różnica daje nam duzo do nadrobienia czym rónież i policja powinna byc zainteresowana, a co dziwne policja takimi zmianami nie jest zainteresowana , wiec pośrednio pomaga ona swym sprzeciwem wobec broni palnej przestępcom w ich procederze, podtrzymuje podwyższoną przestępczosc w Polsce ,stawiając bandytów w sytuacji uprzywilejowanej względem uczciwych obywateli.
Co o tym sądzicie?? Czy w naszej partii powinniśmy walczyć o demokracje i wolności obywatelskie czy jednak powinnismy sie godzic na dalsze zniewolenie??? W przeszłości kazdy okupant :car, hitlerowcy, władza PRL nadana z Moskwy odbierała polskim obywatelom broń a obecnie nasze władze juz niepodległej Polski IIIRP czynią dokładnie to samo.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
wisla40Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

zeczywiscie program upr jest najbardziej logiczny.co do religi w szkolach powonna decydowac, rada rodzicielska./zadnych pieniedzy z puli panstwowej/jesli hodzi ohomoseksualistach.nie interesuje mnie co kto robi w sypialni ale na ulice niech mi z tym nie wylazi.zwolnil bym co najmniej polowe urzednikow i zlikwidowal co najmniej polowe nikomu nie potrzebnych instytuci.praca radnego powinna byc calkowicie spoleczna a ich ilosc o polowe mniejsza.partie powinny utrzymywac sie tylko z wlasnych skladek./bez mozliwosci datkow od eoznego rodzaju dobrych wojkow/to by bylo na razie na tyle.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Re: Kapitalizm czy socjalizm?
kwk
Gośćpppi napisał:
Kapitalizm czy socjalizm?

Proponuję aby wybrać z obydwu ustrojów elementy najbardziej nam odpowiadające i zastosować je.
KWK
GośćFallen napisał:
pszczoła napisał:
Religia nie ma prawa bytu w tej partii


Według badań CBOS z 2007, 55% Polaków w sprawach wiary stosuje się do zaleceń Kościoła, 39% wierzy na swój sposób, a 6% deklaruje się jako niewierzący, niezdecydowani lub obojętni religijnie.
Cytat z Wikipedii.

Jak nie ma być mowy o wierze, skoro każdy z nas w coś wierzy...??

Każdy z nas w coś wierzy i to jest normalne natomiast PPI w założeniach przyjęła że kościół nie ma wstępu do partii i to też jej wolno. Uważam że kościół powinien mieć zakaz wtrącania się do rządów świeckich
walka z kościołem
Andy
GośćWalka z Kościołem jest złym pomysłem. Wygrać jej nie sposób, a można zniechęcić wielu ludzi. Proponuję nie pchać się w antyklerykalizm a zająć się ważnymi sprawami.
zabitexDołączył: 16 Lis 2010
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Swinoujscie

Oswieccie mnie kim mamy byc , wiem na pewno ze nie ma jeszcze takiej partii i musimy sie okreslic. I jak to niestety w partiach bywa wybrac zarzad, P.Prezesa i czy to nam sie podoba czy nie przeprowadzic WYBORY , nie bardzo to sobie wyobrazam , zalozyciel nie moze byc automatycznie prezesem bo go nikt prawie nie zna , ani jego pogladow.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
zabitexDołączył: 16 Lis 2010
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Swinoujscie

Po co walczyc z kosciolem ,sami sie wykoncza. Co zreszta juz powoli widac, trzeba ruszyc z agitacja , brzydko to brzmi/dla mnie, bo stary jestem/ , ale trzeba przyciagna ludzi , ale nie frazesami.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
AndyDołączył: 16 Lis 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Dziwny kot.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
AndyDołączył: 16 Lis 2010
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

OK, zatem nie bądźmy lewakami i dajmy ludziom wierzącym wolność i szacunek.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
wisla40Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Do PNP.Nawiazujac do twojego tematu,apeluje do Panstwa Gwiazdow oraz do Pana Wyszkowskiego przy nastepnym zjezdzie solidarnosci zaproscie wszystkich wypedzonych z Polski bylych dzialaczy ,,Solidarnosci.Wiktor


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
KWK
GośćFallen napisał:
pszczoła napisał:
Religia nie ma prawa bytu w tej partii


Według badań CBOS z 2007, 55% Polaków w sprawach wiary stosuje się do zaleceń Kościoła, 39% wierzy na swój sposób, a 6% deklaruje się jako niewierzący, niezdecydowani lub obojętni religijnie.
Cytat z Wikipedii.

Jak nie ma być mowy o wierze, skoro każdy z nas w coś wierzy...??


Słowo WIARA ma dużo znaczeń np. wierzę że wygram 1 milion zł, lub wierzę w coś co (przynajmniej w tej chwili) nie można udowodnić.
"pszczoła" uważa że religia nie powinna oddziaływać na jej poczynania z czym się zgadzam ponieważ kościół również nie pozwala na wtrącanie się władzy świeckiej w swoje sprawy co jest normalne.[/b]
KWK
Gośćzabitex napisał:
Oswieccie mnie kim mamy byc , wiem na pewno ze nie ma jeszcze takiej partii i musimy sie okreslic. I jak to niestety w partiach bywa wybrac zarzad, P.Prezesa i czy to nam sie podoba czy nie przeprowadzic WYBORY , nie bardzo to sobie wyobrazam , zalozyciel nie moze byc automatycznie prezesem bo go nikt prawie nie zna , ani jego pogladow.


Wybory o które tak zabiegasz są wielką lipą ponieważ kandydaci sami o sobie mówią oczywiście w samych superlatywach obiecując złote gruszki na wierzbie. Ty natomiast nie masz żadnych gwarancji że spełni swoje obietnice wyborcze a tym bardziej że nadaje się na dane stanowisko.
Uważam że np na stanowisko radnego może ubiegać się ktoś kto ma własną firmę i na koncie kilka mil. zł.
Na takiego kandydata oddam głos bez wahania ponieważ jego konto mówi mi że umie myśleć jak dobry gospodarz i na narady nie będzie przychodził tylko po diety.
Program partii - nasze postulaty
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 2 z 3  

  
  
 Odpowiedz do tematu